ERZ-VGED241
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-VGED241
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 150 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 395 V
Series : V
Varistor Voltage : 240 VDC
Voltage Rating DC : 200 VDC
Capacitance : 700 pF